» Přehledy, recenze, novinky
» Návody, tipy...

Ingress - novodobá bitevní obdoba Geocachingu


Kategorie článků:  Hry


Ingress proměňuje skutečný svět v dějiště globální hry plné záhad, konspirací a soupeření. Budoucnost lidstva je ohrožena. Musíte si vybrat, na kterou stranu se postavíte.

Tým evropských vědců objevil tajemnou novou energii. Původ a účel této síly je neznámý, ale někteří badatelé se domnívají, že ovlivňuje naše myšlení. Musíme ji ovládnout, než ovládne nás.

Osvícení“ vítají možnosti, které nám tato energie přináší, s otevřenou náručí.

Odpor“ se za každou cenu snaží bránit poslední zbytky naší lidskosti.

Nainstalujte si hru Ingress a změňte svůj svět. Celý svět je hrací plocha Pohybujte se ve skutečném světě a pomocí zařízení se systémem Android a aplikace Ingress objevujte a využívejte zdroje tajemné energie. Získávejte předměty, které vám ve vašem snažení pomohou, zabírejte území pomocí experimentálních technologií a spojte se s ostatními hráči, abyste k dosažení cílů Osvícených nebo Odporu přispěli společně.

Strategie Boj probíhá po celém světě. Na mapě Intel můžete sledovat postup hráčů ze všech koutů planety, plánovat další kroky a komunikovat s ostatními stoupenci své frakce.

 

Co je projekt Niantic?
Je to jenom hra? Na nástěnce vyšetřování (http://www.nianticproject.com) na vás čeká celá řada nejasných stop a tajných kódů. Příběh se vyvíjí každý den. Netušená tajemství a nové technologie čekají na odhalení.

Nová spojenectví Boj o záchranu planety probíhá po celém světě. Skupiny, které spolupracují, mohou být efektivnější než jednotlivci jednající na vlastní pěst. K dosažení konečného vítězství bude nezbytná spolupráce napříč městy i celými zeměmi.

 

Připojte se k vyšetřování:
G+: http://www.google.com/+NianticProject
Twitter: http://www.twitter.com/NianticProject
Facebook: http://www.facebook.com/NianticProject
Centrum nápovědy: http://support.google.com/ingress

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticproject.ingress