» Přehledy, recenze, novinky
» Návody, tipy...

WhatsApp Messenger nebo Viber


Kategorie článků:  Aplikace


WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger je aplikace pro zasílání zpráv. Je k dispozici pro telefony Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone a Nokia. Aplikace využívá k zasílání zpráv přátelům a rodině připojení k síti 3G nebo WiFi (je-li k dispozici). Přejděte ze zpráv SMS na WhatsApp. Budete moci odesílat a přijímat zprávy, obrázky, zvukové záznamy a videa. První rok ZDARMA! (poté 0,99 USD ročně).

PROČ POUŽÍVAT WHATSAPP

★ ŽÁDNÉ SKRYTÉ NÁKLADY: Jakmile si aplikaci vy a vaši přátelé stáhnete, můžete ji neomezeně používat k chatování. Posílejte svým přátelům třeba milión zpráv denně zdarma! Aplikace WhatsApp využívá vaše připojení k Internetu: sítě 3G/EDGE nebo síť Wi-Fi, je-li k dispozici.

★ MULTIMÉDIA: Odesílejte videa, obrázky a hlasové zprávy přátelům nebo ostatním kontaktům.

★ CHAT VE SKUPINĚ: Povídejte si s přáteli ve skupině.

★ ŽÁDNÉ MEZINÁRODNÍ POPLATKY: Stejně jako neplatíte za odeslání mezinárodních e-mailů, nejsou účtovány žádné poplatky za mezinárodní zprávy WhatsApp. Povídejte si s přáteli po celém světě a vyhněte se nepříjemným poplatkům za mezinárodní zprávy SMS. Jedinou podmínkou je, aby i oni používali aplikaci WhatsApp Messenger.

★ ŘEKNĚTE NE KÓDŮM PIN A UŽIVATELSKÝM JMÉNŮM: Proč byste se měli zatěžovat dalším kódem PIN nebo uživatelským jménem? WhatsApp k zasílání zpráv používá, stejně jako je tomu u zpráv SMS, vaše telefonní číslo a bez problému se integruje do vašeho stávajícího adresáře kontaktů.

★ ŽÁDNÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ NEBO ODHLAŠOVÁNÍ: Nestane se vám, že byste se zapomněli odhlásit z počítače nebo zařízení. Díky technologii notifikací push bude aplikace WhatsApp VŽDY ZAPNUTA a PŘIPOJENA.

★ NEMUSÍTE SI PŘIDÁVAT PŘÁTELE: Váš adresář je automaticky používán k automatickému vyhledání vašich kontaktů. Máte-li v zařízení uložena čísla uživatelů, kteří již WhatsApp Messenger používají, zobrazí se automaticky.

★ ZPRÁVY OFFLINE: Dokonce i pokud oznámení typu push zmeškáte nebo vypnete telefon, vaše zprávy budou uloženy ve službě WhatsApp, dokud je nezobrazíte při příštím použití aplikace.

★ A TO ZDALEKA NENÍ VŠE: Sdílejte svou polohu, vyměňujte si kontakty, použijte vlastní pozadí plochy nebo vlastní zvuky oznámení, využijte zobrazení na šířku a přehledné údaje o časech odeslání a doručení zpráv, zasílejte historii zpráv e-mailem, vysílejte zprávy nebo multimediální zprávy více kontaktům současně a mnoho, mnoho dalšího!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&rdid=com.whatsapp

Viber

S aplikací Viber se můžete spojit s kýmkoli na světě. Bezplatně. Přes 200 milionů uživatelů aplikace Viber volá a posílá SMS, fotky a videa po celém světě přes Wi-Fi nebo 3G – zdarma. Pomocí služby Viber Out lze za nízké sazby volat na mobilní telefony bez nainstalované aplikace Viber a pevné linky. Aplikace Viber je dostupná pro mnoho chytrých telefonů a platforem.

Aplikace Viber je kompatibilní a optimalizovaná pro tablety se systémem Android! Používejte Viber na svém tabletu i telefonu současně.

Vaše telefonní číslo slouží ve službě Viber jako váš identifikátor. Aplikace synchronizuje váš seznam kontaktů v mobilním telefonu a automaticky zjišťuje, které z kontaktů používají službu Viber.

• Posílejte si SMS s přáteli
• Volejte zdarma se zvukem v kvalitě HD
• Sdílejte fotky, videa, hlasové zprávy, místa, nálepky a smajlíky
• Skupiny obsahující až 100 kontaktů
• Stahujte nálepky z obchodu Sticker Market a udělejte si z posílání zpráv zábavu!
• Upozornění na displej vám zaručí, že nikdy nepropásnete zprávu nebo volání, i když je aplikace Viber vypnutá
• Podpora aplikace Viber pro počítače se systémem Windows a Mac

Viber je zcela zdarma a bez reklam.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viber.voip&hl=cs
Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.